מוזיאונים

למרות שצעצועים מסוגים שונים היו קיימים לאורך ההיסטוריה, רק מאז המהפכה התעשייתית הפכו הצעצועים המכניים לתעשייה בפני עצמה. לצעצועים אלו היו שתי מטרות: ראשית השימוש העיקרי שלהם הוא ככלי משחק לשעשוע או ככלי לימוד לילד. אם נשמרו טוב, הם עברו אז אל השלב השני שלהם ועברו לדור הבא שיעריך אותם.

בשל הקצב המהיר של ההתפתחות מאז תחילת המאה העשרים, כל פריט מייצג תובנה ייחודית לעיצוב והתפקוד של המכונה אשר הצעצוע מיצג. ברוב המקרים, היה זה סוג של אמצעי תחבורה - סירות, מטוסים, רכבות או מכוניות.

מכיוון שבעבר צעצועים רבים נחשבו לחד פעמיים, הם הפכו ליותר ויותר נדירים. רק בשנות ה-30 של המאה ה-20 החלה אספנות רצינית בתחום זה. מאז, אספנים מכל תחומי החיים החלו לשמר צעצועים אלו. כיום, צעצועים ישנים מוערכים על ידי הקהל הבינלאומי בשל הערך ההיסטורי, התרבותי והאמנותי שלהם.

בין אם זה הריגוש של הציד, החיפוש אחר הפריט, הפאר האמנותי, התכנון המדויק, המשמעות ההיסטורית או תחושת האחווה בעולם של אספנות הצעצועים, איסוף של צעצועים עתיקים הוא עיסוק מתגמל ומספק באמת.

המכונית המסחרית Hudson Scott Biscuit Tin Delivery Van יוצרה עבור השוק הספרדי ב-1905.

עולם הצעצועים העתיקים

אנחנו גם גאים להיות הגלריה הראשונה מסוגה בה מיוצגים מגוון רחב של צעצועים עתיקים, ואנו מקווים לשרת ולייעץ לך בכל נושא של קנייה או מכירה של צעצועים עתיקים.

בנוסף, אנו שמחים להזמין אותך להוריד חינם ללא תשלום את גרסת ה-PDF של אחד מהספרים החשובים ובעלי מידע רחב בנושא צעצועים עתיקים שפורסם ב-1990: "The World of the Antique Toys . בספר כלול הצעצוע היקר ביותר בעולם, אשר הוצג גם בספר השיאים של גינס בשנת 1992.

לחלופין, ניתן לרכוש ספר יוקרתי זה, שפורסם במהדורה מוגבלת בת 268 עמודים בכריכת עור, והופץ ב- 5000 עותקים בלבד, ישירות מאיתנו - תמורת 275 אירו, כולל משלוח בינלאומי. להזמנה, אנא לחץ כאן.

 

Spain Castellano English English Deutsch Deutsch Hebrew   עברית Chinese 中文

אודותינו . עולם הצעצועים העתיקים . תערוכות . צעצועים למכירה . עדויות והמלצות לקוחות . הארכיון שלנו . האספן

קניית צעצועים . המשקיע . הצעצועים . צור איתנו קשר . מוזיאונים . חוקים וזכויות יוצרים

www.galerianavarro.com

זכויות יוצרים © GaleriaNavarro.com. כל הזכויות שמורות.